پنیر پیتزا مطهر
پنیر پیتزا مطهر

کیفیت عالی و طعم ویژه و منحصر به فرد پنیر پیتزا مطهر را با خرید این محصول و تهیه انواع پیتزا در خانه میتوانید تجریه کنید. پیتزا میتواند غذایی ایده آل باشد اگر مواد اولیه به کار رفته در تولید آن دارای بالاترین کیفیت لازم باشند. پنیر پیتزا از اولین و اساسی ترین مواد مورد نیاز برای تهیه پیتزایی خوب و دلچسب خواهد بود هر چه کیفیت پنبر پیتزا بالاتر باشد طعم پیتزا منحصر به فرد تر خواهد بود. در فروشگاه های مواد غذایی میتوانید انواع پنیر پیتزا را با نام هایی مختلف ببیتید و گاها در خرید پنیر تردید میکنید که کدام پنیر مناسب تر و خوش طعم تر است.

 

کیفیت عالی و طعم ویژه و منحصر به فرد پنیر پیتزا مطهر را با خرید این محصول و تهیه انواع پیتزا در خانه میتوانید تجریه کنید.
پیتزا میتواند غذایی ایده آل باشد اگر مواد اولیه به کار رفته در تولید آن دارای بالاترین کیفیت لازم باشند. پنیر پیتزا از اولین و اساسی ترین مواد مورد نیاز برای تهیه پیتزایی خوب و دلچسب خواهد بود هر چه کیفیت پنبر پیتزا بالاتر باشد طعم پیتزا منحصر به فرد تر خواهد بود. در فروشگاه های مواد غذایی میتوانید انواع پنیر پیتزا را با نام هایی مختلف ببیتید و گاها در خرید پنیر تردید میکنید که کدام پنیر مناسب تر و خوش طعم تر است.پنیر پیتزا مطهر یکی از محصولات کارخانه تولید مواد غذایی صفا دشت است. این کارخانه در سال ۱۳۷۲ تاسیس شد و هدف خود را بر تولید محصولات کیفی برای کسب اعتبار در میان رقبای داخلی و خارجی قرار داد. شرکت مواد غذایی صفا دشت با استفاده از جدید ترین و به روز ترین دستگاه هایی تولیدی و به کار گیری تخصص مهندسین و جوانان داخلی با هدف کسب رضایت مشتری و مصرف کننده فعالیت خود را آغاز کرد، استفاده از مواد اولیه مرغوب از بهترین تولید کنندگان و نظارت کیفی و کمی مستمر و دقیق بر فرایند تولید محصول از ویژگی های این شرکت است.
انواع پنیر پیتزا قالبی و رنده شده به صورت سفید و دو رنگ در بسته بندی های شیک و استاندارد تحت نظارت مراکز بهداشتی در مرکز استاندارد ایران از محصولات کارخانه صفا دشت است. این کارخانه محصولات خود را با نام تجاری مطهر تولید و راونه بازار میکند. کیفیت محصول و رضایتمندی مشتری از اهداف اولیه و اساسی شرکت است.
فهرست محصولات کارخانه مطهر
محصولات مختلف و متفاوتی در شرکت مطهر تولید میشود که میتوان به انواع پنیر گودا، پنیر پروسس، پنیر پیتزا خلالی، پنیر رنده شده، پنیر خلالی مارتا، پنیر رنده شده ۵۰۰ گرمی و پنیر رنده شده ۱۸۰ گرمی اشاره کرد.

۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
3100بازدید